SLUŽBY

Nasvietenie stien pre svadby, plesy a stužkové ……

08NIM501

Nasvietenie stien je nejlepší spôsob ako nadstaviť náladu pre Vašu akciu a je ideálnym doplnkom iných foriem osvetlenia ako sú napríklad sviečky. Nasvietenie stien poskytuje rozptýlené osvetlenie okolo celej miestnosti. Pomáhajú vytvoriť príjemnú atmosféru. Diskrétne svetlá sú umiestnené okolo krajov priestoru, osvetlením stien sa svetlo odráža späť do stredu miestnosti.

Osvetlenie nie je iba ďalší prvok pridaný k Vaším svadobným dekoráciam: zvyšuje, zlepšuje a premieňa každý prvok v miestnosti za iný a čo je najdôležitejšie, vytvára jedinečnú atmosféru Vašej akcie. Osvetlenie svadby je prvý krok, ktorým chcete zlepšiť vzhľad a náladu Vašej akcie. Od konvenčných halogénových svetiel, ktoré vytvárajú teplé svetlo až do nekonečnej palety farieb LED. Dynamické nasvietenie stien budov je schopné zvýšiť krásu Vašej udalosti a premeniť Váš priestor na jedinečné a príjemné prostredie. Nie, že je len vizuálne podmanivý ale tiež relatívne lacný spôsob ako zmeniť vzhľad Vášho priestoru.


Rovnaká miestosť o pár minút neskôr ……

Väčšina ludí nemá obľúbenú len jednu farbu, tak prečo si vybrať iba jednu ? Programovateľné LED svetlá umožnia opäť objaviť nový priestor. Farbou pridať celej Vašej svadbe vzrušenie na Váš tanečný parket…

Nadstavte si náladu ……

Jednoduché stmievanie svetiel vo vhodnej dobe v priebehu udalostí alebo zmenou ich farby môže vytvoriť úžasnú atmosféru.

A čo je najdôležitejšie ? Osvetlenie určuje náladu…

 

TECHNIKA:  OTOCNÉ HLAVY SHARPY 2R/5R BEAM, LED OTOČNÉ HLAVY SPOT 150W,  LED OTOČNÉ HLAVY BEAM 36X3W RGBW, LED FLAT PAR RGB, LED BAR PANEL RGB

2016 OsvetlenieSvadby.sk © All rights reserved.